FLOORIFY - vyrovnávací podlahový profil

Cena za bm s DPH 433 Kč
Dostupnost

1 040 Kč s DPH

Popis - FLOORIFY - vyrovnávací podlahový profil

Upravitelné podlahové profily k vinylové podlaze Floorify od belgického výrobce jsou určené k řešení detailů jako je přechod mezi podlahami a ukončení podlahy. Profily jsou velmi odolné proti opotřebení a 100 % voděodolné. Díky jednoduchému designu se hodí do všech interiérů.

Sladěné lišty pro dokonalou podlahu

Upravitelné profily pro každý detail

S kompletní řadou upravitelných profilů můžete vyřešit všechny detaily vaší podlahy. Díky minimalistickému a elegantnímu designu poskytují neviditelný přechod mezi dvěma podlahami. Použití jako střední, ukončovací i přechodové profily. Ke každé podlaze je ve stejném dekoru i kompletní sada podlahových profilů pro dokonalé ukončení vaší podlahy.

Lišty jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům. Vysoká odolnost proti UV záření zaručuje stabilitu i barevnou stálost dekoru. Stejně jako podlahy jsou i podlahové lišty 100% voděodolné.

Parametry

Vyvzorováno na vzorkovně Ano
Podlahové topení Velmi vhodné
Délka 2400 mm
Skladba odolné vinylové podlahy floorify

Maximálně odolné a stabilní

Díky unikátnímu jádru Floorify® Rigid Core a mimořádně robustnímu zámkovému spoji, jsou podlahy Floorify pevné a stabilní. Povrch podlahy je opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

  1. Matná vrchní PU vrstva odolná proti skvrnám
  2. Extra silná průhledná nášlapná vrstva
  3. Tenká vrstva s dekorem ve vysokém rozlišením
  4. Vodotěsná a zvuk pohlcující nosná deska
Marie a Pieter jsou tvůrci vinylové podlahy floorify

Tvůrci Floorify

Floorify je belgická značka unikátních vinylových podlah, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností Marie a Pietera s prodejem běžných podlah a interiérovým designem. Zjistili totiž, že vinylové podlahy mohou být odolnější, pevnější a přitom krásnější. Inspirují se přírodou, atraktivními interiéry a belgickou architekturou. A jako rodiče nejlépe vědí, jak podlahy mohou trpět v přítomnosti dětí.

Snadno se udržuje

Jedna z věcí, která si u Vaší podlahy Floorify zamilujete je snadné čištění. Díky uzavřenému povrchu, inovativní technologii proti nežádoucím skvrnám a mimořádně silné nášlapné vrstvě, jsou podlahy Floorify také velice trvanlivé a nabízejí vynikající ochranu proti vodě a chemickým látkám v domácnosti. Podívejte se na video a přesvědčte se, že ani permanentní fix nemá u naší podlahy šanci.

Výjimečně odolná vůči nárazu

Díky vysoké hustotě pevného jádra Floorify®Rigid Core nezanechají na podlaze těžké, padající předměty žádné stopy. Dokonce dlouhodobé působení těžkých předmětů nezanechá žádné rýhy. To je velký rozdíl oproti klasické zámkové vinylové podlaze, kde těžký lokální tlak po delší dobu zanechává trvalé stopy v poddajných dílcích. Žádné protlaky, žádné rýhy! Nevěříte? Podívejte se na video, jak dopadl souboj koule na pétanque a podlahy Floorify.

10 výhod vinylové podlahy Floorify

Tichá a příjemně teplá podlaha

Chytrá kombinace zvuk pohlcující podlahy Floorify a podložky Comfort vytváří akustickou vrstvu s kročejový útlumem 20 dB. Můžete si tak vychutnat ticho a klid i když v dětském pokoji létají kostky a závodní auta. Díky tomu že podlaha Floorify okamžitě přebírá teplotu okolí je pod nohama vždy teplá a ne nepříjemně studená jako dlažba nebo laminát.

Odolná proti nárazům a skvrnám

Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům. Díky zátěžové třídě 33 je podlaha vhodná i pro komerční prostory s vysokou zátěží. Vysoká odolnost proti UV záření zaručuje stabilitu i barevnou stálost dekoru. Podlaha je odolná proti poškození kolečkům židle. V testech ani po 25000 cyklech nebylo zřetelné žádné opotřebení.

Zdravotně nezávadná

Bez ftalátů, neobsahuje chlór, změkčovadla ani rozpouštědla. Floorify splňuje nejvyšší emisní třídu A+.

Záruka

Záruka 25 let pro domácnost a 5 let pro komerční prostory.

Jednoduchá údržba

Zábava je podstata života. A občasné nehody jsou jeho součástí. Samotný úklid je hračka. Díky voděodolnosti nevadí ani časté vytírání podlahy tzv. na mokro. Žádné bobtnání ve spojích. Pro Floority je doporučené mýdlo ...

100% voděodolnost

Podlahy Floorify jsou voděodolné. Můžete ji položit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a na chodbu. Můžete ji dokonce bez problému položit i do koupelny.

Nejmodernější konstrukce

Nulová roztažnost při vysokých teplotách. Až 400 m2 plochy podlahy bez dilatačních lišt pod dveřmi. Žádné stříškování a spárování. Pevnost zámku na dlouhé i krátké straně je 9 kN/m oproti 2kN/m u běžného vinylu. Každý dílec je navíc opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify®Silent Touch Technology pro mimořádnou odolnost a snadnou péči

Velmi vhodné pro podlahové vytápění

Podlahy Floorify jsou díky své konstrukci a malé tloušťce ideální pro renovace a pro podlahové vytápění. Floorify lze použít na teplovodní i elektrické podlahové vytápění.

Tichá a bezprašná montáž

Ideální pro instalaci v bytech nebo při renovaci stávající podlahy Jednoduše ořízněte podlahu Floorify dílenským nožem. Žádný soused si nebude stěžovat na hluk ani prach. Podlahu zvládnete jednoduše položit sami. Prkna Floorify se k sobě zacvaknou díky click systému.

Originální příslušenství Floorify

Podlahové, přechodové i ukončovací lišty ve stejných dekorech jako podlahy Floorify. Lišty nabízejí stejně velkou odolnost proti opotřebení a 100% vodotěsnost jako samotná podlaha. Pro zajištění maximálního útlumu je vhodné použít podložku Comfort. Tato podložka je vhodná i pro podlahové vytápění. Pro Floority nejsou problém ani schody. V nabídce jsou schodové hrany pro všechny dekory podlah.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi